O nás

Naším hlavním cílem je vstřícný přístup ke klientům a jejich mazlíčkům a vytvoření přátelského prostředí. Dbáme o Vaše pohodlí, protože je pro nás velmi důležité, abyste se u nás cítili dobře a byli spokojeni s našimi službami. Nabízíme vysoce odbornou veterinární péči, dostupnou pro každého. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulancí i operačního sálu.

 

Náš Tým

Veterinární lékař
 

MVDr. Pavla Zázvorková

Gymnásium Vrchlabí

Vysoká škola veterinární a farmaceutická Brno

Během studia absolvovala ERASMUS stáž v Itálii

Po ukončení studia na Vysoké škole veterinární Brno v roce 2012 začala pracovat na veterinární klinice Aurumvet s.r.o. v Českých Budějovicích.

Od roku 2014 provozuje veterinární ordinaci Ambuvet ve Vrchlabí.

 

MVDr. Barbora Holasová

 

Absolventka Fakulty veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně z roku 2014. Během studia se účastnila programu Erasmus v Italské Bologni, kde působila na jednotce intenzivní péče pro malá zvířata a na perinatologii koní.  Po ukončení studia pracovala na Veterinární klinice Písek s pohotovostním režimem.  Do budoucna by se ráda věnovala ultrasonografické diagnostice, cytologii a měkkotkáňové chirurgii.

Mezi její koníčky patří cestování, běh, běžky, hra na housle a dobré jídlo.

Domácími mazlíčky jsou borderkolie  Zebra a kocour Prevít (bývalý pacient).

MVDr. Kateřina Čermáková

Absolventka Fakulty veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně z roku 2020.

Veterinární sestry:

Michaela Cintulová

Ing. Tereza Machová

Absolventka Střední odborné školy veterinární v Hradci Králové a Mendelovy univerzity v Brně (MENDELU), Agronomická fakulta, obor krmivářství. Během studia absolvovala praxi ve Veterinární ambulanci v Býšti (MVDr. Adam Hacura). Po absolvování Mendelovi univerzity v Brně začala pracovat v naší ordinaci, kde působí jako veterinární sestřička.

Mezi její koníčky patří: procházky, vaření a pečení všeho druhu, cestování, scházení se s přáteli, péče o zvířátka a četba

Domácími mazlíčky jsou kočka Jimietta a 5 zvědavých oveček

 

 

Máte-li jakékoli dotazy můžete nás kontaktovat.